KUP MLAĐI UZRASTI 2021

REZULTATI I PAROVI 

KUP JUNIORI 2021

Kolo: 1


Nove Zora / Sv Filip i Jakov   

NK Abeceda sporta   

HNK Primorac (BNM)  

05.10.2021 17:00  

3 : 2

           

Kolo: 2

 

Nove Zora / Sv Filip i Jakov   

NK Hrvatski vitez   

NK Abeceda sporta  

14.10.2021 16:30  

5 : 6

           

Stanko Baričević-Šole / Crno   

HNK Dalmatinac (C)   

HNK Zadar  

14.10.2021 16:30  

1 : 6

           

Kolo: FINALE

 

 

NK Abeceda sporta   

HNK Zadar  

21.10.2021 16:00  

:

           

 

KUP KADETI 2021

Kolo: 1


Bagat / Zadar   

HNK Zadar   

NŠK Sveti Mihovil  

30.09.2021 15:30  

4 : 0

           

Kažimira i Silvija / Biograd   

HNK Primorac   

HNK Velebit (B)  

30.09.2021 17:00  

7 : 8

           

Gordan Demo / Posedarje   

NK Hrvatski vitez   

NK Hajduk (P)  

29.09.2021 17:00  

6 : 1

           

Stanovi pomoćno / Zadar   

NK Arbanasi   

NK Abe sporta  

29.09.2021 16:30  

2 : 5

           

Jankuša / Obrovac   

NK Zrmanja   

NK Pakoštane  

30.09.2021 17:00  

1 : 0

           

Kolo: 2

 

Jankuša / Obrovac   

NK Zrmanja   

NK Hrvatski vitez  

08.10.2021 17:00  

0 : 1

           

Gradski stadion Ben / Benkovac   

HNK Velebit (B)   

NK Dragovoljac  

06.10.2021 20:15  

7 : 0

           

Stanko Baričević-Šole / Crno   

HNK Dalmatinac    

HNK Zadar  

12.10.2021 14:00  

1 : 3

           

Franka Lisice / Bibinje   

NK Abec sporta   

NK Bibinje  

06.10.2021 17:00  

4 : 1

           

Kolo: 3

 

Bravarići / Novigrad   

NK Hrvatski vitez   

NK Abeceda sporta  

13.10.2021 16:30  

1 : 5

           

Gradski stadion Benkovac / Benkovac   

HNK Velebit (B)   

HNK Zadar  

14.10.2021 18:30  

0 : 2

           

Kolo: FINALE

 

 

HNK Zadar   

NK Abeceda sporta  

20.10.2021 16:00  

:

           

 

KUP PIONIRI 2021

Kolo: 1


Vlačine / Škabrnja   

NK Škabrnja '91   

NK Zara  

22.09.2021 17:30  

4 : 3

           

Na Foši / Sutomišćica   

NŠK Sveti Mihovil   

HNK Zadar  

22.09.2021 18:00  

0 : 2

           

Kolo: 2

 

Franka Lisice / Bibinje   

NK Bibinje   

NŠK Pag  

28.09.2021 17:00  

4 : 1

           

Gordan Demo / Posedarje   

NK Hrvatski vitez   

NK Škabrnja '91  

28.09.2021 17:00  

3 : 1

           

Bravarići / Novigrad   

NK Abeceda sporta   

HNK Dalmatinac (C)  

29.09.2021 17:00  

5 : 2

           

Kažimira i Silvija / Biograd   

HNK Primorac (BNM)   

NK Arbanasi  

30.09.2021 19:00  

3 : 0

           

Bagat / Zadar   

HNK Zadar   

NK Croatia (S)  

30.09.2021 17:00  

6 : 0

           

Gradski stadion / Benkovac   

HNK Velebit (B)   

NŠK Vrčevo  

28.09.2021 18:00  

10 : 0

           

Stanovi pomoćno / Zadar   

NŠK Podgradina   

NK Sabunjar  

29.09.2021 20:00  

0 : 3

           

Dragovoljca / Poličnik   

NK Dragovoljac   

NK Pakoštane  

01.10.2021 18:00  

0 : 8

           

Kolo: 3

 

Bagat / Zadar   

HNK Zadar   

NK Bibinje  

08.10.2021 17:00  

8 : 0

           

Sabunike / Privlaka   

NK Hrvatski vitez   

NK Sabunjar  

06.10.2021 17:00  

1 : 2

           

Bravarići / Novigrad   

NK Abeceda sporta   

HNK Velebit (B)  

05.10.2021 17:00  

3 : 0

           

Krš / Turanj   

HNK Primorac (BNM)   

NK Pakoštane  

06.10.2021 16:00  

7 : 1

           

Kolo: 4

 

Sabunike / Privlaka   

NK Sabunjar   

HNK Primorac (BNM)  

12.10.2021 16:30  

0 : 1

           

Bagat / Zadar   

HNK Zadar   

NK Abeceda sporta  

12.10.2021 17:00  

1 : 0

           

Kolo: FINALE

 

 

HNK Primorac (BNM)   

HNK Zadar  

19.10.2021 16:30  

:

           

 

 

 

Nogometni savez Zadarske županije© 2021

Search