MŽNL PAPALINE 21/22

PAPALINE

1. MŽNL PAPALINE - Tablica


1

NK Abeceda sporta    

11

11

0

0

0

0

77

10

67

33

 

2

HNK Primorac (BNM)    

11

10

0

0

0

1

62

17

45

30

 

3

HNK Zadar    

11

8

0

0

0

3

58

17

41

24

 

4

NK Zara    

11

7

0

0

0

4

50

25

25

21

 

5

NK Zadarnova    

11

6

0

0

0

4

31

35

-4

19

 

6

NŠK Zemunik (-1)    

11

6

0

0

0

4

31

24

7

18

 

7

HNK Velebit (B)    

11

4

0

0

0

5

29

44

-15

14

 

8

NŠK Sveti Mihovil    

11

3

0

0

0

7

23

50

-27

10

 

9

HNK Dalmatinac (C)    

11

2

0

0

0

7

15

46

-31

8

 

10

NK Pakoštane    

11

2

0

0

0

8

24

53

-29

7

 

11

NK Zrmanja    

11

1

0

0

0

8

14

48

-34

5

 

12

NK Dragovoljac (-1)    

11

1

0

0

0

10

8

53

-45

2

 

 

ČESTITAMO NK ABECEDA SPORTA MURVICA NA OSVOJENOM PRVENSTVU !!!

 

LISTA STRIIJELACA

25 Surać Bartul (2 KU) (NK Abeceda sporta)

23 Bukvić Roko-Mihovil (HNK Zadar)

20 Brkljača Joso (HNK Primorac (BNM))

15 Odžaković Roko (NK Zadarnova)

13 Škara Anton (NK Abeceda sporta)

12 Ivčević Šimun (NK Abeceda sporta)

11 Brčić Mijat (NK Zara)

9 Lacman Josip (NK Pakoštane)Čorak Karlo (NK Zara), Došen Roko, Kapitanović Domagoj, Kulaš Patar (HNK Primorac (BNM)),

8 Kamber Niko (HNK Velebit (B)), Surjan Marija (NŠK Zemunik)

7 Brkljača Marko (HNK Primorac (BNM)), Buljat Pave (NK Dragovoljac), Kozina Jakov (HNK Zadar), Surjan Frane (NŠK Zemunik)

6 Brok Niko, Jurjević Jakov (NK Zara), Duspara Pavle (NŠK Zemunik), Nimac Mate (1 KU) (HNK Velebit (B)), Ninčević Lovre (NK Abeceda sporta), Petković Karlo (HNK Zadar), Šimičev Gabrijel (NŠK Sveti Mihovil), Zrilić Fran (HNK Veleb (B))

5 Tadija Šime (NŠK Sveti Mihovil), Cetinjanin Andrija (NK Zara), Čulina Duje, Jelovčić Luka (HNK Zadar), Eškinja Karlo (1 KU) (NK Pakoštane)

4 Buljat Vito (NK Dragovoljac), Čanković Vito, Ćoso Mladen (NK Zrmanja), Kokić Lovre (NK Abeceda sporta), Kolega Jakov (NŠK Sveti Mihovil), Rados Leonadro (HNK Dalmatinac (C)), Šendula Gabriel (NK Zrmanja), Stojanov Maro (NK Pakoštane), Zubčić Vito (NK Zrmanja)

 

2. MŽNL PAPALINE - Tablica


1

NK Gospić 91    

7

6

0

1

34

16

18

18

     

2

NK Polača    

7

5

0

2

36

15

21

15

     

3

NK Sabunjar    

7

5

0

2

27

16

11

15

     

4

NK Arbanasi    

7

4

0

3

23

22

1

12

     

5

NŠK Nova zora    

7

3

1

3

23

26

-3

10

     

6

NK Bibinje    

7

1

2

4

14

18

-4

5

     

7

NK Škabrnja '91    

7

1

2

4

17

25

-8

5

     

8

NK Hrvatski vitez    

7

0

1

6

8

44

-36

1

     

9

HNK Zadar 2    

0

0

0

0

0

0

0

0

     

10

NK Abeceda sporta 2    

0

0

0

0

0

0

0

0

     

11

NK Arbanasi 2    

0

0

0

0

0

0

0

0

     

 

ČESTITAMO HNK GOSPIĆ ’91 - GOSPIĆ NA OSVOJENOM PRVENSTVU !!!

 

LISTA STRIIJELACA

19 Kamber Josip (NK Polača)

13 Prtenjača Zvone (1 KU) (NK Polača)

12 Miletić Mihael (NK Gospić 91)

10 Dvorski Marino (1 KU) (NK Sabunjar)

9 Matešić Lovre (1 KU) (NK Sabunjar)

8 Grivičić Niko (NK Gospić 91), Jureško Petar (NŠK Nova zora), Pavić Bruno (NK Arbanasi), Stipčević Šime (NK Arbanasi)

5 Baričević Ivano (2 KU) (NK Hrvatski vitez), Batur Danijel (NŠK Nova zora), Erceg Toni (NK Bibinje), Mrkela Ante (NK Sabunjar)

4 Brkić Petar (NK Škabrnja '91), Delija Antoni (NK Bibinje), Smokrović Duje (NK Škabrnja '91), Starčević Jakov (NK Gospić 91)

3 Šindija Mateo (NK Bibinje)

2 Balenović Ivan (NK Gospić 91), Batur Matej (NŠK Nova zora), Birkić Mislav (NŠK Nova zora), Kardum Marko (NK Škabrnja '91), Kardum Ivan (NK Škabrnja '91), Kelava Franko (NŠK Nova zora), Majica Matko (NŠK Nova zora), Mataija Antonio (NK Gospić 91), Pavičić Marko (NK Škabrnja '91), Verzon Antonio (NK Gospić 91), Zanić Filip (NK Polača), Županjac Jakov (NK Arbanasi)

1 Anić Duje (NK Škabrnja '91), Baburić Josip (NK Gospić 91), Baričević Ivan, Ćirak Lovre, Hutinec Josip (NK Hrvatski vitez), Jureško Franka (NŠK Nova zora), Kinda Križo (NK Bibinje), Kršlović Vid (NK Sabunjar), Matošević Roko (NK Arbanasi), Mitrović Marko (NK Polača), Mustač Mate (NK Sabunjar), Pirc Pavle (NK Arbanasi), Ražnjević Luka (NK Polača), Ražov Ivan, Ražov Jakov (NK Škabrnja '91), Sciolla Luca (NŠK Nova zora), Sertić-Marković Mateo (NK Arbanasi), Šimunić Jan (NK Gospić 91), Šimunić Petra (NK Bibinje), Štimac Niko (NK Gospić 91), Stulić Niko (NK Sabunjar), Sutlović Toni (NK Arbanasi), Vrkić Luka (NK Arbanasi)

Nogometni savez Zadarske županije© 2021

Search