MŽNL TIĆI 21/22

TIĆI

1. MŽNL TIĆI - Tablica


1

NK Arbanasi    

10

9

1

0

41

7

34

28

     

2

NK Abeceda sporta    

10

6

2

2

23

11

12

20

     

3

HNK Zadar    

10

6

0

4

22

17

5

18

     

4

NK Zara    

10

5

0

5

30

18

12

15

     

5

ŽNK Donat    

10

4

2

4

17

17

0

14

     

6

HNK Velebit (B)    

10

3

4

3

15

13

2

13

     

7

NK Pakoštane    

10

3

3

4

28

20

8

12

     

8

HNK Dalmatinac (C)    

10

2

5

3

15

31

-16

11

     

9

NŠK Zlatna luka    

10

3

2

5

16

32

-16

11

     

10

HNK Primorac (BNM)    

10

2

2

6

18

30

-12

8

     

11

NK Hajduk (P)    

10

1

1

8

11

40

-29

4

     

12

NK Zara 2    

0

0

0

0

0

0

0

0

     

 

ČESTITAMO NK ARBANASI - ZADAR NA OSVOJENOM PRVENSTVU !!!

 

LISTA STRIIJELACA

11 Juričin Bepo (NK Pakoštane), Karamović Dino (NK Arbanasi)

10 Žilić Mihovil (HNK Zadar)

9 Barešić Rio (NK Zara), Mamić Gabriel (NK Arbanasi)

8 Volarević Edi (NK Zara), Vukoja Stipe (NK Pakoštane)

7 Čulina Jure (NK Hajd (P)), Pašeta Karlo (NK Abbc sporta), Surać Šimun (NK Arb)

6 Aleta Luka (1 KU) (NK Zara), Kujundžić Josip (HNK Primorac (BNM)), Lozić Marino (NK Arbanasi), Smolić Šimun-Petar (NŠK Zlatna luka)

5 Brkić Šime (NK Abeceda sporta), Pestić Mia (ŽNK Donat)

4 Jeličić Pavao (HNK Primorac (BNM)), Fabijan Mario (HNK Dal (C)), Jurjević Lovre (HNK Zadar), Kapitanović Luka (NK Abc sporta), Kazija Ante (1 KU) (NK Pakoštane)

3 Baljak Rafael, Grgurović Bepo (HNK Dalmatinac (C)), Banić Juraj (NK Abc sporta), Blaić Tea (ŽNK Donat), Ćumurdžić Mario, Jurjević Pjer (HNK Velebit (B)), Došen Matko, Mršić Luka, Šunić Antonio (HNK Primorac (BNM)), Gladović Josip (HNK Zadar), Oljica Matija, Ročak Šime (NŠK Zlatna luka), Šatalić Dominik (NK Zara)

2 Batur Jure (NK Hajduk (P)), Brkić Ante (NK Zara), Buljat Petra, Žunić Magdalena, Bilaver Lana (ŽNK Donat), Čadež Lovre, Vrkić Frane, Zorić Duje (NK Arbanasi), Čižmek Leo (NŠK Zlat luka), Dao Gabriel (NK Pako), Ljutić Gabrijel (HNK Zadar), Šimurina Vito (HNK Dalmatinac (C)), Vulelija Ante (HNK Velebit (B))

 

2. MŽNL TIĆI - Tablica


1

NK Croatia (S)    

8

7

1

0

22

0

22

22

     

2

NK Hrvatski vitez    

8

7

0

1

25

7

18

21

     

3

NŠK Sveti Mihovil    

8

5

2

1

32

7

25

17

     

4

NK Dragovoljac    

8

4

2

2

22

9

13

14

     

5

NK Zadarnova    

8

4

0

4

20

17

3

12

     

6

NK Škabrnja '91    

8

3

1

4

12

20

-8

10

     

7

NK Zrmanja    

8

2

0

6

6

26

-20

6

     

8

NK Bibinje    

8

1

0

7

10

29

-19

3

     

9

NK Velebit (G)    

8

0

0

8

6

40

-34

0

     

 

HNK Zadar 2    

0

0

0

0

0

0

0

0

     

 

NK Arbanasi 2    

0

0

0

0

0

0

0

0

     

 

NK Novalja 2    

0

0

0

0

0

0

0

0

     

 

ČESTITAMO NŠK CROATIA (S) - STANKOVCI NA OSVOJENOM PRVENSTVU !!!

 

LISTA STRIJELACA

9 Kralj David (NŠK Sveti Mihovil)

8 Lučić Toni (NK Dragovoljac)

7 Brkljača Filip (NK Zadarnova), Lukačić Duje (NŠK Sveti Mihovil)

6 Dundović Šime (NK Hrvatski vitez), Galešić Danijel (NK Dragovoljac), Klarić Jure (NK Croatia (S)), Kolega Toni (NŠK Sveti Mihovil)

5 Bubica Graciela (NK Croatia (S)), Gurlica Josip (NK Škabrnja '91), Šimić Josip (NK Croatia (S))

4 Bodulić Ivan (NK Hrvatski vitez), ,Odžaković Mateo (1 KU) (NK Zadarnova) Odžaković Roko (NK Zadarnova), Vedrić Jakov (NK Hrvatski vitez), Vitlov Luka (1 KU) (NŠK Sveti Mihovil)

3 Buljat Vito (NK Dragovoljac), Frleta Duje (NK Bibinje), Ivković Šime (1 KU) (NK Škabrnja '91), Karamarko Jure (NK Zrmanja), Konestabo Ivano (NK Bibinje), Pešić Luka (NK Croatia (S)), Šalina Petar (NK Hrvatski vitez)

2 Baričević Ivano (1 KU) (NK Hrvatski vitez), Dragaš Lovre (NK Bibinje), Gosipć Frane (NK Hrvatski vitez), Radulović Lovre (NK Croatia (S)), Šimunić Šime (NK Bibinje), Turbić Roko (NK Velebit (G))

 

3. MŽNL TIĆI - Tablica


1

NŠK Nova zora    

6

5

1

0

24

4

20

16

     

2

NK Sabunjar    

6

5

0

1

25

6

19

15

     

4

NŠK Croatia (T)    

6

3

0

3

9

9

0

9

     

5

NŠK Pag    

6

1

1

4

8

21

-13

4

     

6

NŠK Galovac    

6

1

0

5

9

21

-12

3

     

7

NŠK Podgradina    

6

0

1

5

2

21

-19

1

     
 

HNK Primorac (BNM) 2    

0

0

0

0

0

0

0

0

     
 

NK Arbanasi 3    

0

0

0

0

0

0

0

0

     
 

NK Pakoštane 2    

0

0

0

0

0

0

0

0

     
 

NK Zara 3    

0

0

0

0

0

0

0

0

     

 

ČESTITAMO NŠK NOVA ZORA - SV FILIP I JAKOV NA OSVOJENOM PRVENSTVU !!!

 

LISTA STRIJELACA

13 Tartaro Božidar (NK Sabunjar)

8 Mikas Antonio (NŠK Nova zora)

5 Batur Danijel (NŠK Nova zora), Šoch Vito (NŠK Nova zora), Surić Marko (NK Sabunjar), Zorica Niko (NŠK Nova zora)

4 Mandić Dominik (NŠK Croatia (T)), Pilipović Niko (NK NOŠK)

3 Baraba Manuel (NŠK Pag), Denona Luka (NK NOŠK), Jurjević Emanuel (NK NOŠK), Raspović Luka (NŠK Galovac)

2 Begonja Ante (NK Sabunjar), Burčul Dominik (NŠK Galovac), Kustić Patrik (NŠK Pag), Mišulić Boško (NŠK Croatia (T)), Santini Roko (NŠK Croatia (T))

1 Koljenik Ante (NŠK Podgradina), Begonja Vito (NK Sabunjar),Bjelić Borna (NK Sabunjar), Bučić Antonio (NŠK Galovac), Buterin Matej (NŠK Podgradina), Fabijanić Mihael, Fabijanić Viktor (NŠK Pag), Fantov Ivan, Herceg Vito (NK NOŠK), Jukić Lovre (NŠK Nova zora), Kadija Jure (NŠK Croatia (T)), Kovač Niko (NŠK Galovac),  Mihanović Duje (NK NOŠK), Nemarić Lovre (NK Sabunjar), Paro Ante (NŠK Pag),  Petrović Filip (NK Sabunjar), Radović Luka (NK Sabunjar), Šare Krševan (NŠK Galovac)

Nogometni savez Zadarske županije© 2021

Search