NSZZ-Zadar

Glasnik 23/23




BROJ

23

GODINA

XX

ZADAR

09/06/23

SLUŽBENO GLASILO

Nogometnog saveza Zadarske županije

UREĐUJE I IZDAJE

Nogometni savez Zadarske županije

SADRŽAJ

– Druga žnl

– Mlađi uzrasti

– Registracija klubova i igrača

– Prijava za natjecateljsku sezonu  23/24

DRUGA ŽNL – KONAČNA TABLICA

Kolo: 20
SC Milivoj Burčul-Lućo / Galovac NŠK Galovac NŠK Debeljak 03.06.2023 17:30 2:0
Vlačine / Škabrnja NŠK Podgradina NK NOŠK 03.06.2023 17:30 1:5
Stanovi pomoćno / Zadar NK Arbanasi NŠK Vrčevo 30.05.2023 20:00 1:1

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NŠK Galovac 20 15 2 3 62 22 +40 47
2. NŠK Podgradina 20 9 3 8 39 41 -2 30
3. NŠK Debeljak 20 8 4 8 37 40 -3 28
4. NŠK Vrčevo (-1) 20 7 5 8 38 45 -7 25
5. NK Arbanasi 20 7 2 11 42 51 -9 23
6. NK NOŠK 20 5 2 13 26 45 -19 17

3 Akumulirani žuti kartoni
NŠK Galovac
Kovač Luka (190068)
NŠK Vrčevo
Števanja Ante (9154)

LISTA STRIJELACA

29 Smokrović Branimir (NŠK Galovac)
12 Gambiraža Marko (1 KU) (NŠK Debeljak)
11 Krnčević Lovre (1 KU) (NK Arbanasi)
8 Birkić Ivan (1 KU) (NŠK Vrčevo), Galac Kristijan (1 KU) (NŠK Vrčevo), Smirčić Bruno (NK Arbanasi)
6 Galešić Luzario (1 KU) (NŠK Vrčevo), Kapitanović Marko (NŠK Galovac), Nekić Dominik (NŠK Podgradina)
5 Baroš Ivano-Rafael (NK Arbanasi), Galešić Mateo (NŠK Podgradina), Jovančević Hrvoje (3 KU) Šare Klaudijo (NŠK Galovac), Kalac Mate (NŠK Podgradina), Kožul Marko (NŠK Galovac), Miletić Domagoj (NŠK Debeljak), Perić Matej (NK Arbanasi), Šalina Stipe (2 KU) (NŠK Podgradina)
4 Knežević Lovre (2 KU) (NŠK Podgradina), Marković Dragan (1 KU) (NŠK Vrčevo), Stojčević Mateo (NŠK Vrčevo), Ukalović Anđelo (NK NOŠK)
3 Fatović Frane (NŠK Debeljak), Kovač Luka (NŠK Galovac), Ročak Matej (NŠK Debeljak), Smolić Luka (1 KU) (NŠK Debeljak), Tokić Ivano (NK Arbanasi)
2 Baričević Josip (NK NOŠK), Cindrić Josip (NŠK Podgradina), Čirjak Zvonimir (NŠK Galovac), Gambiraža Ante (NŠK Debeljak), Gulan Karlo (NŠK Galovac), Jozinović Marin (NŠK Vrčevo), Klapan Tomislav (NK NOŠK), Nekić Roko (1 KU) (NŠK Podgradina), Nekić Bruno (NŠK Podgradina), Pavičić Ivan (NŠK Galovac), Peričić Vito (NŠK Debeljak), Proroković Tomislav (NK NOŠK), Šare Ivan (NK NOŠK), Šare Mateo (NŠK Galovac), Števanja Ante, Števanja Josip (NŠK Vrčevo), Svetić Marin (NK NOŠK), Toman Danijel (NK NOŠK), Torbarina Tomislav (NŠK Debeljak)
1 Dujmović Ante (NK NOŠK)
Alić Dominik (NŠK Galovac)
Bajlo Aron-Joshua (NK Arbanasi)
Brekalo Mario (NŠK Vrčevo)
Breulj Marin (NŠK Podgradina)
Burčul Šime (NŠK Galovac)
Buterin Marin (NK NOŠK)
Čolak Hrvoje (NK NOŠK)
Colić Manuel (NŠK Debeljak)
Ivanov Josip (NK NOŠK)
Jerak Šime (NŠK Debeljak)
Katuša Renato (1 KU) (NŠK Vrčevo)
Lulić Luka (NŠK Podgradina)
Mamić Karlo (NK NOŠK)
Maračić Leo (NK Arbanasi)
Marić Ante (NK NOŠK)
Memedović Ivan (NK Arbanasi)
Milaimi Gzim (NK Arbanasi)
Mišković Alen (NK NOŠK)
Montabelo Gabrijel (NŠK Vrčevo)
Nekić David (NŠK Podgradina)
Nekić Lovre (NŠK Podgradina)
Ninčević Luka (NŠK Debeljak)

Pastuović Nene (NK Arbanasi)
Pavić Leon (NK Arbanasi)
Petani Antonio (1 KU) (NK Arbanasi)
Rončević Antonio (NK NOŠK)
Šestan Marino (NŠK Debeljak)
Šimunac Ivan (NŠK Vrčevo)
Smolić Roko (NŠK Debeljak)
Smolić-Antišin Karlo (NK Arbanasi)
Števanja Bruno (NŠK Vrčevo)
Surać Duje (1 KU) (NK Arbanasi)
Surać Karlo (NK NOŠK)
Ukalović Ivan (1 KU) (NK NOŠK)
Vujević Karlo (NŠK Podgradina)
Vukorepa Ante (NŠK Galovac)
Vulesica Mateo (NŠK Podgradina)
1 Autogol
Dujmović Ante (NK NOŠK)
Kožul Tonći (NŠK Galovac)

MŽNL KADETI

Kolo: 15
S.C Račice / Vodice NK Vodice 2 NK Abeceda sporta 2 10.06.2023 18:30 -:-

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NŠK Sveti Mihovil 20 13 2 5 83 42 +41 41
2. NK Dinara 20 11 2 7 51 29 +22 35
3. NK Gospić 91 20 11 2 7 57 39 +18 35
4. NK Pakoštane 20 10 2 8 67 54 +13 32
5. NK DOŠK Drniš 20 9 3 8 64 50 +14 30
6. NK Hrvatski vitez 20 6 3 11 45 61 -6 21
7. NK Polača 20 6 1 13 32 69 -37 19
8. NK Dragovoljac 20 4 0 16 55 102 -47 12
9. NK Sabunjar 20 2 0 18 16 108 -92 6
  NK Abeceda sporta 2 19 16 1 2 75 32 +43 49
  NK Vodice 2 19 11 4 4 68 37 +31 37

3 Akumulirani žuti kartoni
NK Gospić 91
Haznadar Admir (417214)
Jurković Mario (417226)

ČESTITAMO NŠK SV MIHOVIL, PREKO PRVAKU MŽNL KADETA !!!

1. MŽNL PIONIRI

Kolo: 1
BALINOVAC / Gospić NK Gospić 91 2 NK Zagora 13.06.2023 10:30 -:-
Kolo: 6
Stanovi pomoćno / Zadar NK Zara 2 NK Zagora 13.06.2023 19:30 -:-
Kolo: 8
Podvornica / Drniš NK DOŠK Drniš NK Zagora 12.06.2023 10:30 -:-

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NK Zara 6 5 1 0 29 4 +25 16
2. NK DOŠK Drniš 5 4 1 0 15 3 +12 13
3. NK Zagora 5 4 0 1 15 8 +7 12
4. NK Bibinje 6 3 0 3 7 13 -6 9
5. NK Škabrnja ’91 6 2 0 4 10 19 -9 6
6. NŠK Sveti Mihovil 6 1 0 5 5 23 -18 3
  7. NŠK Podgradina 6 0 0 6 7 18 -11 0  
HNK Šibenik 2 0 0 0 0 0 0 0 0
    NK Arbanasi 2 0 0 0 0 0 0 0 0
    NK Gospić 91 2 0 0 0 0 0 0 0 0
    NK Zara 2 0 0 0 0 0 0 0 0

ČESTITAMO NK ZARA, ZADAR PRVAKU 1. MŽNL PIONIRA !!!

2. MŽNL PIONIRI

Kolo: 6
Julovica / Pag NŠK Pag NK Mihovil 11.06.2023 18:30 -:-
Kolo: 7
Krš / Turanj NŠK Croatia (T) NK Croatia (S) 13.06.2023 10:30 -:-
Kolo: 8
S.C. “Ljubica” / Šibenik NK Joso Bego NŠK Zemunik 12.06.2023 10:30 -:-

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NŠK Pag 7 6 1 0 37 5 +32 19
2. NK Croatia (S) 7 6 1 0 22 6 +16 19
3. NK Mihovil 7 5 0 2 38 10 +28 15
4. NK Pakoštane 8 5 0 3 32 13 +19 15
5. NK Hajduk (P) 8 5 0 3 22 6 +16 15
6. NK Dragovoljac 8 1 2 5 6 26 -20 5
7. NŠK Zemunik 7 1 1 5 4 43 -39 4
8. NK Joso Bego 7 1 0 6 6 34 -28 3
9. NŠK Croatia (T) 7 0 1 6 5 29 -24 1
NK Abeceda sporta 2 0 0 0 0 0 0 0 0

1. MŽNL MLAĐI PIONIRI

Kolo: 4
SC Croatia Stankovci / Stankovci NK Croatia (S) 2 NK Arbanasi 2 12.06.2023 09:30 -:-
Jankuša / Obrovac NK Zrmanja NK Zara 2 12.06.2023 16:00 -:-
Kolo: 7
SC Croatia Stankovci / Stankovci NK Croatia (S) NK Zara 10.06.2023 09:00 -:-
Kolo: 8
Na Foši / Sutomišćica NŠK Sveti Mihovil NK Zrmanja 12.06.2023 09:30 -:-
Kolo: 9
SC Croatia Stankovci / Stankovci NK Croatia (S) 2 NK Zara 2 10.06.2023 10:30 -:-
Kolo: 10
Stanovi pomoćno / Zadar NK Zara NK Croatia (S) 2 12.06.2023 10:00 -:-
Kolo: 11
SC Croatia Stankovci / Stankovci NK Croatia (S) NK Dragovoljac 11.06.2023 09:00 -:-

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NK Zadarnova 6 5 1 0 19 2 +17 16
2. NŠK Sveti Mihovil 5 3 1 1 7 4 +3 10
3. NK Pakoštane 6 3 0 3 12 9 +3 9
4. NK Dragovoljac 5 2 0 3 9 9 0 6
5. NK Zrmanja 5 2 0 3 7 20 -13 6
6. NK Zara 5 1 0 4 6 13 -7 3
7. NK Croatia (S) 4 0 2 2 3 6 -3 2
  HNK Zadar 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Abeceda sporta 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Arbanasi 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Croatia (S) 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Novalja 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Zara 2 0 0 0 0 0 0 0 0

ČESTITAMO NK ZADARNOVA, ZADAR PRVAKU 1. MŽNL ML PIONIRA !!!

2. MŽNL MLAĐI PIONIRI

Kolo: 13
Nove Zore / Sv Filip i Jakov NŠK Nova zora NK Bibinje 10.06.2023 10:00 -:-

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NŠK Zlatna luka 10 9 1 0 55 4 +51 28
2. NK Bibinje 9 7 1 1 44 14 +30 22
3. NŠK Zemunik 10 7 1 2 32 16 +16 22
4. NŠK Podgradina 9 6 1 2 25 9 +16 19
5. NK Hajduk (P) 10 4 1 5 22 15 +7 13
6. NK Velebit (G) 9 4 1 4 26 19 +7 13
7. NŠK Pag 10 3 2 5 19 33 -14 11
8. NK Škabrnja ’91 10 3 1 6 17 14 +3 10
9. NŠK Galovac 10 3 0 7 18 32 -14 9
10. NŠK Nova zora 9 2 0 7 9 39 -30 6
11. NŠK Vrčevo 10 0 1 9 10 82 -72 1
  HNK Primorac (BNM) 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Pakoštane 2 0 0 0 0 0 0 0 0

ČESTITAMO NŠK ZLATNA LUKA, SUKOŠAN PRVAKU 2. MŽNL ML PIONIRA !!!

1. MŽNL TIĆI

Kolo: 10
Jankuša / Obrovac NK Zrmanja HNK Dalmatinac (C) 09.06.2023 19:15 -:-
Kolo: 11
Stanko Baričević-Šole / Crno HNK Dalmatinac (C) NK Abeceda sporta 13.06.2023 09:00 -:-
Kolo: 13
Bagat / Zadar HNK Zadar NK Abeceda sporta 3 10.06.2023 09:00 -:-
Stanko Baričević-Šole / Crno HNK Dalmatinac (C) NK Abeceda sporta 2 11.06.2023 09:00 -:-

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NK Abeceda sporta 8 8 0 0 36 2 +34 24
2. HNK Zadar 9 7 0 2 38 8 +30 21
3. NK Zadarnova 9 6 1 2 33 16 +17 19
4. HNK Primorac (BNM) 9 5 2 2 28 12 +16 17
5. NK Arbanasi 9 5 1 3 25 16 +9 16
6. NK Zara 9 5 0 4 18 16 +2 15
7. HNK Velebit (B) 9 1 2 6 12 37 -25 5
8. HNK Dalmatinac (C) 7 1 1 5 10 21 -11 4
9. NK Zrmanja 8 1 1 6 11 23 -12 4
  NK Abeceda sporta 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Abeceda sporta 3 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Gospić 91 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Zadarnova 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Pakoštane 9 0 0 9 3 63 -60 0

ČESTITAMO NK ABCEDA SPORTA, MURVICA PRVAKU 1. MŽNL TIĆA !!!

2. MŽNL TIĆI

Kolo: 11
Franka Lisice / Bibinje NK Bibinje NK Bibinje 2 13.06.2023 09:00 -:-
Kolo: 12
Nove Zore / Sv Filip i Jakov NŠK Nova zora NK Croatia (S) 09.06.2023 17:00 -:-
Kolo: 13
Gordan Demo / Posedarje NK Hrvatski vitez NŠK Nova zora 11.06.2023 09:00 -:-
Vlačine / Škabrnja NK Škabrnja ’91 NK Polača 11.06.2023 09:00 -:-
Franka Lisice / Bibinje NK Bibinje NK Arbanasi 3 10.06.2023 10:00 -:-

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NŠK Sveti Mihovil 8 6 1 1 29 9 +20 19
2. NK Polača 7 6 0 1 37 6 +31 18
3. NK Škabrnja ’91 7 6 0 1 26 14 +12 18
4. NK Sabunjar 8 4 1 3 28 16 +12 13
5. NK Bibinje 8 4 0 4 28 23 +5 12
6. NK Hrvatski vitez 7 3 1 3 14 17 -3 10
7. NK Croatia (S) 7 1 1 5 12 20 -8 4
8. NŠK Nova zora 6 1 0 5 9 24 -15 3
  9. NŠK Vrčevo 8 0 0 8 2 56 -54 0  
  HNK Zadar 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Arbanasi 3 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Bibinje 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Novalja 2 0 0 0 0 0 0 0 0

3. MŽNL TIĆI

Kolo: 1
Jankuša / Obrovac NK Velebit (G) NŠK Croatia (T) 13.06.2023 16:00 -:-
Kolo: 13
Stanovi pomoćno / Zadar NK Zara 2 NK Velebit (G) 11.06.2023 09:00 -:-
Krš / Turanj NŠK Croatia (T) NK Dragovoljac 11.06.2023 09:00 -:-
Gradski stadion Benkovac / Benkovac HNK Velebit (B) 2 NK Arbanasi 2 11.06.2023 09:00 -:-
Lužine / Zemunik NŠK Zemunik NK NOŠK 10.06.2023 18:00 -:-
Julovica / Pag NŠK Pag NŠK Debeljak 11.06.2023 17:00 -:-

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NŠK Zemunik 7 7 0 0 27 4 +23 21
2. NK Dragovoljac 7 4 2 1 13 7 +6 14
3. NŠK Pag 7 4 1 2 25 13 +12 13
4. NK NOŠK 7 4 1 2 15 16 -1 13
5. NK Velebit (G) 7 3 1 3 20 17 +3 10
6. NŠK Debeljak 6 2 2 2 9 10 -1 8
7. NŠK Zlatna luka 8 2 1 5 16 17 -1 7
8. NŠK Galovac 8 1 0 7 11 34 -23 3
  9: NŠK Croatia (T) 5 0 0 5 3 21 -18 0  
  HNK Velebit (B) 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Arbanasi 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Zadarnova 3 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Zara 2 0 0 0 0 0 0 0 0

ČESTITAMO NŠK ZEMUNIK, ZEMUNIK PRVAKU 3. MŽNL TIĆA !!!

1. MŽNL PAPALINE

Kolo: 6
Na Foši / Sutomišćica NŠK Sveti Mihovil NK Hajduk (P) 12.06.2023 09:00 -:-

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NK Zadarnova 11 10 0 1 48 9 +39 30
2. NK Abeceda sporta 11 9 1 1 48 8 +40 28
3. NK Arbanasi 11 8 1 2 38 17 +21 25
4. HNK Primorac (BNM) 11 6 2 3 19 14 +5 20
5. NK Sabunjar 11 6 1 4 21 25 -4 19
6. NŠK Sveti Mihovil 10 4 2 4 20 16 +4 14
7. NK Gospić 91 11 3 2 6 22 36 -14 11
8. NK Hrvatski vitez 11 3 1 7 22 38 -16 10
9. NK Pakoštane 11 2 3 6 15 31 -16 9
10. NK Škabrnja ’91 11 2 2 7 17 36 -19 8
11. NK Hajduk (P) 10 0 6 4 12 24 -12 6
12. HNK Velebit (B) 11 1 1 9 7 35 -28 4

ČESTITAMO NK ZADARNOVA, ZADAR PRVAKU 1. MŽNL PAPALINE !!!

2. MŽNL PAPALINE

Kolo: 5
Stanko Baričević-Šole / Crno HNK Dalmatinac (C) NK Dragovoljac 13.06.2023 09:00 -:-
Kolo: 7
Stanovi pomoćno / Zadar NK Arbanasi 2 NŠK Zemunik 11.06.2023 10:00 -:-
Kolo: 8
Dragovoljca / Poličnik NK Dragovoljac NK Arbanasi 2 10.06.2023 18:00 -:-
Nove Zore / Sv Filip i Jakov NŠK Nova zora HNK Dalmatinac (C) 14.06.2023 19:00 -:-
Kolo: 9
Stanovi pomoćno / Zadar NK Zara NŠK Zemunik 12.06.2023 09:00 -:-
Franka Lisice / Bibinje NK Bibinje NK Polača 09.06.2023 19:00 -:-
Kolo: 11
Bićine / Polača NK Polača NŠK Zemunik 13.06.2023 09:00 -:-
Kolo: 13
Lužine / Zemunik NŠK Zemunik NK Dragovoljac 12.06.2023 09:00 -:-

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NŠK Zlatna luka 9 9 0 0 38 4 +34 27
2. NK Bibinje 8 7 0 1 30 6 +24 21
3. NŠK Debeljak 9 5 1 3 22 16 +6 16
4. HNK Dalmatinac (C) 7 4 1 2 30 14 +16 13
5. NK Polača 7 3 2 2 18 13 +5 11
6. NK Dragovoljac 7 3 0 4 22 17 +5 9
7. NŠK Nova zora 8 3 0 5 8 18 -10 9
8. NK Zara 8 2 0 6 12 23 -11 6
9. NK NOŠK 9 1 0 8 11 40 -29 3
  10. NŠK Zemunik 6 0 0 6 1 41 -40 0  
  NK Arbanasi 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Zadarnova 2 0 0 0 0 0 0 0 0
  NK Zadarnova 3 0 0 0 0 0 0 0 0

ČESTITAMO NŠK ZLATNA LUKA, SUKOŠAN PRVAKU 2. MŽNL PAPALINA !!!

REGISTRACIJE

BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 02.05.2023
“NK ARBANASI”, ZADAR
Boris Tunjić jer odlazi u inozemstvo.

SJEDNICA 12.05.2023
“HNK ZADAR”, ZADAR
Ivan Bubalo jer odlazi u inozemstvo.

SJEDNICA 06.06.2023.

Registracija aneksa sporazuma o ustupanju NK LOKOMOTIVA, ZAGREB, HNK ZADAR, ZADAR i igrač Matasović Luka zaključili su aneks sporazuma o ustupanju, kojim se ustupanje igrača produljuje do 19.06.2023.

PRIJAVA KLUBA ZA NATJECATELJSKU SEZONU 2023/2024

______________________________________________________________________________

(nogometni klub prijavitelj)

______________________________________________________________________________

(sjedište kluba)

PRIJAVITELJ DAJE SLJEDEĆU

I Z J A V U

1.  Prijavitelj se u natjecateljskoj godini 2023/2024 prijavljuje se za natjecanje u

PRVA ŽNL

DRUGA ŽNL

LIGE MLAĐIH UZRASTA

LIGA VETERANA

2. Prijavitelj se obvezuje u potpunosti poštivati sve odredbe Statuta HNS-a, Pravilnika o nogometnim natjecanjima, Disciplinskog pravilnika, Pravilnika o statusu igrača i registracijama i ostalih pravilnika HNS-a, kao i propozicija natjecanja u kojem sudjeluje. Prijavitelj se osobito obvezuje poštivati sve odredbe Pravilnika o radu Arbitražnog suda HNS, priznaje njegovu nadležnost u sporovima koji su određeni Statutom HNS i navedenim Pravilnikom, te je suglasan s izborom arbitražnog vijeća na način koji je propisan Pravilnikom o radu Arbitražnog suda.

POTPISANU I OVJERENU PRIJAVU POSLATI DO 30/06/23

Osoba ovlaštena za zastupanje kluba

________________________________

(ime i prezime)

________________________________

(funkcija – potpis)

________________________________                                                                                                    

(mjesto i datum)

MP

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Scroll to Top