MŽNL MLAĐI PIONIRI 21/22

MLAĐI PIONIRI

MŽNL ML PIONIRI A 21/22
Tablica


1

GOSPIĆ 91 2    

9

9

0

0

55

3

52

27

     

2

NK Croatia (S)    

10

9

0

1

41

3

38

27

     

3

NK Škabrnja '91    

11

8

1

2

53

8

45

25

     

4

NK Dragovoljac    

10

8

0

2

36

9

27

24

     

5

NK NOŠK    

11

7

2

2

29

16

13

23

     

6

NK Velebit (G)    

11

5

0

6

23

33

-10

15

     

7

NK Hajduk (P)    

11

4

1

6

20

32

-12

13

     

8

NK Zrmanja    

11

3

1

7

16

27

-11

10

     

9

NŠK Zemunik    

10

3

0

7

21

32

-11

9

     

10

NK Sabunjar 2    

11

3

0

8

13

28

-15

9

     

11

NŠK Podgradina    

10

1

1

8

13

34

-21

4

     

12

NŠK Pag    

11

0

0

11

7

102

-95

0

     

 

LISTA STRIJELACA

16 Katić Ivan (NK NOŠK)
11 Mataija Antonio (NK Gospić 91), Ražov David (NK Škabrnja '91)
10 Lukić Darijan (NK Gospić 91)
8 Andrić Igor (NK Velebit (G)), Bubić Jakov (NK Dragovoljac), Duspara Roko (NŠK Zemunik), Knežević Dario (NK Gospić 91)
7 Klarić Jure (NK Croatia (S))
6 Karamarko Jure (NK Zrmanja), Knežević Marko (NK Hajduk (P)), Mamić Mate (NK Croatia (S)), Marinović Luka (NK Dragovoljac), Mesić David (NK Gospić 91), Škara Đani (1 KU) (NK Škabrnja '91), Turbić Roko (NK Velebit (G)), Ukalović Karlo (NK Dragovoljac), Vukić Matija (NK Gospić 91)
5 Baraba Manuel (NŠK Pag), Batur Dominik (NK Škabrnja '91), Božić Ivan (NK Gospić 91), Čanković Niko (1 KU) (NŠK Zemunik), Čirjak Roko (NK Škabrnja '91), Kresoja Pavle (NK Škabrnja '91), Lučić Toni (NK Dragovoljac)
4 Barešić David (NK Velebit (G)), Jurić Šime (NK Škabrnja '91), Klarić Frane (NK Croatia (S)), Kovačević Niko (NK Dragovoljac), Pavičić Šimun (NK Škabrnja '91), Perica Janko (NŠK Podgradina), Vunić Karlo (NK Croatia (S))
3 Bubica Graciela (NK Croatia (S)), Genda Šimun (NŠK Podgradina), Juričić Duje (NK NOŠK), Klapan Luka (NK Hajduk (P)), Mamić Frane (NK Croatia (S)), Mikulić Anđelo (NK Škabrnja '91), Mršić Ivan (NK Sabunjar), Pešić Luka (NK Croatia (S)), Radošević Luka (NK Gospić 91), Tartaro Božidar (NK Sabunjar), Vuković Marko (NK Gospić 91), Zdunić Gabriel (NŠK Zemunik), Zubčić Franko (NK Zrmanja), Zvirac Anton (NK NOŠK)
2 Arbanas Lorena (NK Hajduk (P)), Begonja Dino (NK Sabunjar), Benić Luka (NK NOŠK), Denona Luka (NK NOŠK), Galešić Danijel (NK Dragovoljac), Gospić Stipe (NK Škabrnja '91), Gurlica Josip (NK Škabrnja '91), Jurjević Dino-Borna (NK Škabrnja '91), Klarić Jan (NK Croatia (S)), Miškulin David (NK Gospić 91), Pedić Mate (NK Hajduk (P)), Radulović Lovre (NK Croatia (S)), Šendula Gabriel (NK Zrmanja), Storić Lana (NK Croatia (S)), Surjan Marija (NŠK Zemunik), Vučetić Ivan (NK Sabunjar), Zubčić Dominik (NK Hajduk)

MŽNL ML PIONIRI B 21/22

Kolo: 12


Bićine / Polača   

NK Polača   

NK Bibinje  

0 : 2

 

Dešenj / Sukošan   

NŠK Zlatna luka   

NK Arbanasi 2  

0 : 5

 

Stanovi pomoćno / Zadar   

HNK Zadar 2   

NŠK Sveti Mihovil  

5 : 0

 

Bagat / Zadar   

NK Zadarnova   

NŠK Croatia (T)  

ODGODA

 

Krč / Pakoštane   

NK Pakoštane   

NK Zara 2  

4 : 1

 

Nove Zora / Sv Filip i Jakov   

NŠK Nova zora   

NK Zara  

ODGODA

 

 

Tablica


1

NK Arbanasi 2    

11

8

1

2

49

8

41

25

     

2

HNK Primorac (BNM) 2    

12

8

1

3

42

14

28

25

     

3

HNK Zadar 2    

8

8

0

0

33

2

31

24

     

4

NŠK Sveti Mihovil    

10

7

1

2

36

14

22

22

     

5

NK Pakoštane    

10

5

3

2

23

10

13

18

     

6

NK Zara    

10

5

2

3

19

12

7

17

     

7

NK Bibinje    

9

5

0

4

26

21

5

15

     

8

NŠK Zlatna luka    

11

4

2

5

19

21

-2

14

     

9

NK Polača    

11

4

1

6

17

25

-8

13

     

10

NK Zadarnova    

10

3

1

6

8

27

-19

10

     

11

NŠK Nova zora    

8

1

0

7

6

36

-30

3

     

12

NK Zara 2    

11

1

0

10

12

52

-40

3

     

13

NŠK Croatia (T)    

9

0

0

9

4

52

-48

0

     

 

Kolo: 13


Stanovi pomoćno / Zadar   

NK Zara 2   

NŠK Nova zora  

04.12.2021 09:00  

Krč / Pakoštane   

NŠK Croatia (T)   

NK Pakoštane  

03.12.2021 17:00  

Na Foši / Sutomišćica   

NŠK Sveti Mihovil   

NK Zadarnova  

05.12.2021 08:30  

Stanovi pomoćno / Zadar   

NK Arbanasi 2   

HNK Zadar 2  

05.12.2021 10:30  

Franka Lisice / Bibinje   

NK Bibinje   

NŠK Zlatna luka  

04.12.2021 10:00  

Kažimira i Silvija / Biograd   

HNK Primorac (BNM) 2   

NK Polača  

3 : 0


 

Nogometni savez Zadarske županije© 2021

Search